مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهار محال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح ملی امداد و نجات در استان گفت: ۸۵ هزار و ۴۰۳ مسافر در قالب طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از ۲۸ اسفند تا دهم فروردین ماه خدمات رسانی شد.
سیداحمد مرتضوی افزود: در این مدت ۷ هزار و ۵۲۸ نفر از ایستگاه سلامت، ۷ هزار و ۷۰۱ نفر در فضای دوستدار کودک و ۲ هزار و ۶۷۶ نفر از خیمه بهره مند شدند.
وی ادامه داد: همچنین در همین مدت ۶۲ هزار و ۷۱۱ فقره اقلام فرهنگی و آموزشی از قبیل نقشه، بروشور و سایر محصولات فرهنگی به مسافران نوروزی استان ارائه شده است.
مرتضوی فرد همچنین به اجرای کمپین «نه به تصادفات جاده ای» اشاره کرد و گفت: تاکنون یک هزار و ۳۶۲ نفر در استان به این کمپین پیوستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری تعداد پایگاه های امداد و نجات نوروزی استان را ۱۷ مورد برشمرد و گفت: در این پایگاه ها ۳۵۰ امدادگر مشغول خدمات رسانی به مسافران نوروزی هستند.
مرتضوی فرد تصریح کرد: همچنین ۲۶ پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی نیز از سوی سازمان جوانان در نقاط مختلف استان فعال شده که از این تعداد ۱۷ پایگاه ثابت ایمنی و سلامت و ۹ پایگاه سحاب (سامانه حرکتهای امدادی و بشردوستانه) است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :