مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری در پیامی از تمامی دست اندرکاران مجری هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین و امداد نوروزی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری در پیامی از تمامی دست اندرکاران مجری هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین و امداد نوروزی تقدیر و تشکر کردکه متن این پیام به شرح زیر می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
و مَنْ أَحْياها فَکَأَنَّما أَحْيَا النَّاسَ جَميعا . و هر کس انسانی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) گویی همه مردم را زنده کرده است. (مائده-۳۲)
جمعیت هلال احمر مفتخر است به داشتن امدادگران و جوانانی که عاشق خدمت داوطلبانه هستند و برای خشنودی پروردگار بدون هیچگونه چشمداشتی به همنوعان خویش خدمت رسانی می کنند. از اين جوانان و خانواده هايشان تشكر می كنم زيرا آنها با حضور در پست های نوروزی، نفع شخصی خود را كنار گذاشتند و برای نفع جامعه و تأمین ایمنی و سلامت آحاد مردم اقدام كردند.
شایسته است از همکاری و هماهنگی دستگاه های دخيل در حفظ سلامت و رفاه مسافرین نوروزی بويژه ستاد خدمات هماهنگی سفر، پليس راهور، اورژانس، راهداری و رسانه های جمعی تشكر و قدردانی نمایم.
اینک با پایان موفق طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۹۷ ضمن شکر و سپاس بی کران به درگاه الهی، به سهم خویش از خدمات و تلاش های خستگی ناپذیر، موثر و ارزشمند جوانان داوطلب بزرگوار و همیاران داوطلب این طرح، معاون سخت کوش و بزرگوار جوانان استان، روسای پرتلاش و گرانقدر شعب و کارشناسان مسئول جوانان هلال احمر در کلیه شهرستان ها و همکاران عزیز که تمامی لحظات و ایام تعطیل نوروز را به ارائه خدمات موثر، ارزشمند، با کیفیت و پیشگیرانه به مردم و مسافرین محترم مشغول بودند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و از خداوند متعال سلامتی، سعادتمندی و توفیق روز افزون شما عزیزان را در جهت خدمتگذاری به مردم لایق و شریف ایران اسلامی در سالی که به نام «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است، خواستارم.
سید احمد مرتضوی فرد
مدیرعامل

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :