همايش بزرگ تجليل از داوطلبان ، جوانان و امدادگران جمعيت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری به مناسبت هفته هلال احمر با حضور دکتر علی کاظمی نماینده مردم شهرستانهای فارسان ، اردل ، کیار و کوهرنگ ، مهندس نظری معاون عمرانمي استانداري ، مرتضوی مدير عامل ، معاونين ،حجت السلام جعفری نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر استان و ۴۰۰ نفر از اعضاء جمعيت هلال احمر استان شنبه بيست و دورم اردیبشت ماه درسالن لاله شهركرد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : حجت السلام و المسلمین جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت استان گفت : جمعیت هلال احمر نهادینه شده با موازین اسلام است یعنی آنچه که به عنوان شرع در اسلام آمده در جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شود مانند تکریم به شخصیت انسانها ، عزت و تعالی مقام انسان که همگی در اصول جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شوند .
سید احمد مرتضوی مدیر عامل از اهمیت این نوع از نشستها گفت : جمعیت هلال احمر یک موسسه غیر انتفاعی و عام المنفعه می باشد که با وجود جوانان ، امدادگران و داوطلبان به افتخار می رسد .
مرتضوی در ادامه گفت : با توجه به اینکه سال ۹۶ سالی بسیار پر حادثه بود همین امدادگران و جوانان با انجام کارهای داوطلبانه باعث افتخار این جمعبت شدند که جای تقدیر و تشکر بی نهایت دارد .
دکتر علی کاظمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلام در باب اهمیت این قشر عظیم گفت : امدادگران و جوانان خستگی ناپذیر جمعیت هلال احمر گل سرسبد امداد و نجات هستند چرا که در حوادث اخیر فرزندان هلال احمر بخوبی نشان دادند که مرد عمل هستند .
در ادامه مهندس نظری معاون عمراني استانداري در اين همايش ازمجموع داوطلبان ، جوانان و امدادگران استان به نيكي ياد كرد و گفت : اعضای جمعیت هلال احمر چشم و چراغ ما هستند و وظيفه ما همراهي و مساعدت با اين عزيزان است .جمعيت هلال احمر مبناي اوليه كارش با امور داوطلبي انجام مي گيريد ،
در پایان از افراد برگزیده امدادو نجات ، داوطلبان و جوانان تقدیر شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :