آیین تجلیل تجليل از جوانان فعال جمعيت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در نوزدهمین مرحله یرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی به مناسبت هفته هلال احمر با حضور دکتر حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد ، ، مرتضوی مدير عامل جمعیت هلال احمر استان ،حجت السلام جعفری نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر استان ، معاونین و ۱۵۰ نفر از اعضاء جمعيت هلال احمر استان یکشنبه بيست و یکم اردیبشت ماه در دفتر نماینده ولی فقیه استان در شهركرد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان گفت ، جمعیت هلال احمر نهادینه شده با موازین اسلام است یعنی آنچه که به عنوان شرع در اسلام آمده در جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شود مانند تکریم به شخصیت انسانها ، عزت و تعالی مقام انسان که همگی در اصول جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شوند .
مرتضوی از اهمیت این نوع از نشستها گفت : جمعیت هلال احمر یک موسسه غیر انتفاعی و عام المنفعه می باشد که با وجود جوانان ، امدادگران و داوطلبان به افتخار می رسد .
مرتضوی در ادامه گفت : با توجه به اینکه سال ۹۷ سالی بسیار پر حادثه بود همین امدادگران و جوانان با انجام کارهای بزرگ داوطلبانه باعث افتخار این جمعبت شدند که جای تقدیر و تشکر بی نهایت دارد .
در ادامه حجت السلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد با تبریک ماه مبارک رمضان و هفته هلال احمر گفت : هلال احمر عرصه خدمت رسانی بدون منت است و کسی که که در این نهاد مشغول خدمت رسانی است نزد خداوند باری تعالی دارای مزد بی حساب است چرا که با امدادرسانی به دیگر انسانها خدمت خدایی می کنند .
نکونام درادامه گفت : در دین مبین اسلام به کرامت انسانها بسیار اشاره شده است و همین کار را هلال احمر انجام می دهد که نشاناه خوبی از اجرای موازین اسلامی به خلق خدا را نشان می دهد .
نکونام افزود : هلال احمر یک مجموعه ارزشمندی است که دارای اهداف یسیار زیبا و پسندیده می باشد که از منظر اسلام باید به آن نگاه کرد . در مکتب ناب اسلام این است که باید کارها با موازین یکی باشد و دارای ارزش باشد و این ماندگاری در نیروهای جمعیت هلال احمر به خوبی دیده می شود و حضور خیلی خوب و موفق هلال احمر بهترین نمود آن است .
نکونام در ادامه افزود : جوانان از اصلی ترین ارکان این انقلاب می باشند که توجه به خواسته ها و نظرات آنها می تواند عامل اصلی پیروزی و به نتیجه رسیدن پیروزی و سربلندی کشور شود .
در ادامه تعدادی از اعضای فعال جوان شرکت کننده در طرح نروزی ۹۸ به بیان دردگاه های خود پرداختند .
در پایان از افراد برگزیده جوانان تقدیر شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :