آیین تجلیل تجليل از جوانان مهرورزجمعيت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل کشور با حضور کریمی مدیر کل ورزش و جوانان ، عرب کعاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ، معاونین اداره کل ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر و ۱۰۰ نفر از اعضاء فعال و شرکت کننده در امدادرسانی به حادثه دیدگان سیل استان لرستان روز یکشنبه دوازدهم خردادماه در شهركرد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : کریمی مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت ، در طول سال شاید چندین همایش تجلیل از مدال آوران ورزش در سطح کشور و استان برگزار شود اما این آیین تجلیل با تمام آنها متفاوت است چرا که این تجلیل از کسانی صورت می گیرد که از وقت ، زندگی و کار خود کی زنند تا اینکه هموطنی را در این سیل اخیر یاری کنند .
کریمی در ادامه گفت : نیروهای جمعیت هلال احمر نشان دادند که هر جا و هرمکان که مردم کشور دچار حادثه می شوند بدون هیچ چشم داشتی و تنها به خاطر حس انساندوستی ، اولین گروهی که خود را به آنجا می رساند و اقدام به امداد رسانی می کند که تنها خداوند می تواند اجر این عزبزان را بدهد .
در ادامه محمد رضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت : جمعیت هلال احمر نهادینه شده با موازین اسلام است یعنی آنچه که به عنوان شرع در اسلام آمده در جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شود مانند تکریم به شخصیت انسانها ، عزت و تعالی مقام انسان که همگی در اصول جمعیت هلال احمر بخوبی دیده می شوند .
عرب در ادامه گفت : ما امروز اینجا جمع شده ایم که به جوانان عزیز که در امر امدادرسانی در خادثه سیل اخیر بویژه در استان لرستان قدردان زحمات این عزیزان باشیم .
عرب خاطر نشان کرد : جوانان جمعیت هلال احمر چشم و چراغ ما هستند و وظيفه ما همراهي و مساعدت با اين عزيزان است .جمعيت هلال احمر مبناي اوليه كارش با امور داوطلبي انجام مي گيريد ،
در پایان از شرکت کنندگان در امر امداد رسانی در حوادث سیل اخیر در کشور تقدیر شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :