آیین نکوداشت خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر به مناسبت “روز جهانی داوطلبان” با حضور مدیر عامل , نماینده ولی فقیه ، معاونین ، اعضای هیئت مدیره، روسای شعب ، بخشدار فرخشهر و ۱۵۰ نفر از داوطلبان نمونه استان چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه نوزدهم آذرماه در فرخشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، حجت السلام و المسلمین علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اینکه فرهنگ داوطلبانه به خوبی در جامعه منتقل می شود بیان کرد: نوع خدمت داوطلبانه با خدمت بر حسب وظیفه متفاوت است. خدمت داوطلبانه معمولا بدون نقص و با مهربانی انجام می شود و افراد بخشی از وقت، قلم و تخصص خود را در اختیار جامعه قرار می دهد.
جعفری در ادامه گفت : داوطلبان سرمایه های گرانقدر جمعیت هلال احمر هستند که خدمات خود را بدون هیچگونه چشمداشتی به همنوعان ارائه می دهند
در ادامه سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با یادآوری اینکه در جمعیت هلال احمر فعالیت ها به صورت حرکت داوطلبانه است، گفت: این نهضت با هدف کاهش آلام بشری شکل گرفته است و افراد به صورت داوطلبانه با این جمعیت همکاری می‌کنند و داوطلبان بدون هیچ چشم داشتی و به صورت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر حضور دارند.
مرتضوی در ادامه گفت : استفاده از خدمات داوطلبانه باعث چابکی بدنه این جمعیت شده و هلال احمر از بدنه شاداب و پر تحرک مردمی برخوردار است و این سرمایه بزرگی است.
در ادامه از ۲۰ نفر از داوطلبان برتر استان تقدیر به عمل آمد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :