آیین تجلیل از پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری و امضاء تفاهم نامه همکاری با خانه پرستار با حضور مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه در جمعیت استان ، رییس خانه پرستاری ، معوان امور داوطلبان و ۵۰ نفر از پرستاران داوطلب روزپنج شنبه ششم بهمن ماه دردفترمدیرعاملبرگزارشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛ سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این جلسه که با حضور پرستاران و پرسنل حوزه بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر استان برگزارشد با بیان اینکه ولادت حضرت زینب(س) یادآور جانفشانی ها و ایثارگی های قشری فهیم و فرهیخته از جامعه است افزود: پرستاران انسان هایی هستند صبور و بی ادعا كه به معنای واقعی كلمه خالصانه كار میكنند تا زخم های جسم و روح بیمار را التیام بخشند.
مرتضوی در ادامه گفت: جمعیت هلال احمر تمام فعالیت هایش با هدف تسکین آلام بشری و به صورت داوطلبانه صورت می گیرد، شاهد حضور پرستاران داوطلبی هستیم که در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت مشارکتی فعال، پویا و مؤثر ایفا میکنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان با اشاره به حضور پرستاران داوطلب در برنامه های حوزه سلامت این جمعیت در روستاهای دور افتاده استان گفت، تاکنون برنامه های داوطلبی زیادی در سطح استان اجرا شده است که پرستاران عزیز دوشادوش این جمعیت فعالیتهای زیادی در حوزه سلامت انجام داده اند که فقط خداوند منان می تواند اجر این عزیزان را به آنها بدهد .
حجت‌الاسلام جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در ادمه این نشست گفت ، منطقه زنجان، بانوان ایرانی الگوهایی همچون این بانوی بزرگوار دارند که می‌توانند با سرمشق قرار دادن آن زندگی موفقی داشته باشند.
جعفری در ادامه گفت: خانواده‌دوستی و همچنین حضور فعال در فعالیت‌های اجتماعی از ویژگی‌های حضرت زینب(س) است و نمونه موفقی است که در همه عرصه‌ها توانست به وظایف خود عمل کند، بدون اینکه کوتاهی در هیچ‌کدام از این موارد مشاهده کنیم ، به حقیقت یکی از عوامل مهم که این روز را روز پرستار نامیده اند همین بزرگ منشی و سیره والای این حضرت است که نام او را حاودانه نموده است.
دکتر علی حسنپور رییس خانه پرستاری استان در آیین تجلیل از پرستاران داوطلب گفت : جمعیت هلال احمر یکی از نهادهای بزرگی است که فقط هدفش خدمت رسانی در همه عرصه هاست بدون در نظر گرفتن مرام سیاسی و یا نژاد افراد است .
حسنپور در ادامه گفت : خانه پرستاری استان با تاسی از مقام شامخ و والای حضرت زینب (س) برخود لازم می داند که با در پیش گرفتن اخلاق و منش آن حضرت به نیازمندان کمک و امدادرسانی کند .
حسنپور گفت: خانه پرستاری استان آمادگی کامل خود را جهت هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر اعلام می کند و بر خود لازم می داند که از بذل توجه جمعیت هلال احمر استان تقدبر و تشکر نماید .
در پایان از پرستاران داوطلب فعال جمعیت هلال احمر استان تجلیل به عمل آمد و تفاهم نامه همکاری با خانه پرستار استان چهار محال و بختیاری امضا شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :