مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت اول شهریور ماه زادروز طبیب برجسته ایرانی جهان اسلام، حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، از پزشکان عضو داوطلب این جمعیت تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید سیفعلی درگاهی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر گفت: سالروز میلاد حکیم و طبیب برجسته ایران و جهان اسلام و روز پزشک فرصت مناسبی بود تا خدمات داوطلبانه پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری مورد تقدیر قرار گیرد. لذا برآن شدیم تا با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیر عامل جمعیت، گوشه ای از زحمات این قشر همیشه در صحنه را پاس بداریم، همچنین از زحمات ارزشمند پزشکان داوطلب معتمد سراسر شعب استان تهران که با نظارت و تایید اسناد درمانی دارویی مددجویان ما را در امر خدمت رسانی به این عزیزان یاری می نمایند با اهدای لوح تقدیر تجلیل نماییم.
در این نشست صمیمی سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت : وظیفه جمعیت هلال احمر امدادرسانی در بلایای طبیعی و غیر طبیعی است . اما چیزی که بسیار دارای اهمیت می باشد حفظ کرامت انسانهاست که باید به خوبی مورد توجه قرار گیرید .
مرتضوی افزود : یک پزشک می تواند در مطب خود بنشیند و به درمان مشغول شود ، اما پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر تمام وقت خود را تنها در خدمت رسانی به قشر محروم جامعه با حفظ کرامت انسانها می گذرانند .
مرتضوی در ادامه افزود : اقدام به کار داوطلبانه و اهتمام به امور خیر علی الخصوص وقتی به تسکین آلام دردمندان و مرهم نهادن بر زخم آسیب دیدگان بیانجامد، حاصل توفیق الهی و احساس مسئولیت انسانی است که پزشکان داوطلب به لطف خدا از آنها برخوردارند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جعفری مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان گفت : پزشکی یکی از برترین مشاغلی است که یک انسان خوب و نیک اندیش می تواند در آن خدمت کند و بالا تر از همه خدمات داوطلبانه این عزیزان به مردم نیازمند است که با هیچ چیزی قابل قیاس نیست .
جعفری در ادامه گفت : جا دارد در این روز عزیز به پاس خدمات داوطلبانه تمام پزشکان علی الخصوص پزشکان جمعیت هلال احمرتقدیر و تشکر داشته باشیم .
در پایان از زحمات این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :