آیین پایانی اردوی منطقه ای نشاط و امید ویژه دبیران و اعضای کانونهای دانشجویی ، آزاد و روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر روز چهار شنبه نهم مردادماه سال جاری به حضور مهندس نظری معاون هماهنگی استانداری ، منیری نماینده سازمان جوانان ، مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و ۱۷۵ نفر از جوانان استانها در شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان در آیین اختتامیه سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت : برگزاری اردو به عنوان یک مقوله فرهنگی و در راستای برقراری ارتباط و آشنایی بیشتر جوانان با زندگی جمعی است.
مرتضوی افزود:احساس مسئولیت پذیری و تجربه زندگی دور از خانواده به صورت یک آموزش غیر مستقیم درخلال همین اردوها اتفاق می افتد.
مرتضوی در ادامه اظهار کرد: شما جوانان برگزیدگان خدمت به جامعه از سوی خداوند هستید.
وی خاطرنشان کرد: باید شرایط لازم برای تسهیل در امر توسعه فعالیت جوانان در جمعیت هلال احمر بیش از پیش فراهم شود.
صادق منیری مدیر منابع انسانی و نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در آیین اختتامیه اردو گفت : هدف از برگزاری این اردو را برقراری روحیه دوستی و افزایش میزان مشارکت اعضای جوان در تصمیم‌گیری و زمینه سازی برای برقراری همیشگی اعضا با جمعیت هلال احمر بریا بهره‌مندی و استفاده از ظرفیت و توان آنان است.
در ابتدای برگزاری آیین اختتامیه اردو محمدرضا عرب معاون امور جوانان استان گفت: جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری از ۶ لغایت ۱۶ مردادماه در دو بخش برادران و خواهران میزبان دبیران و اعضای فعال در اردوی منطقه ای نشاط و امید۹۸ سازمان جوانان خواهد بود که مرحله اول که ویژه پسران بود امروز به پایان می رسد .
محمدرضا عرب افزود: اردوی نشاط و امید با شعار “نشاط جوانی، مشارکت” و هدف ارتقای توانمندی دبیران کانون ها برگزار می شود. اجتماعی نشاط اجتماعی نقش تعیین کننده ای در تامین سلامت جوانان دارد و با عث کاهش آسیب های اجتماعی می شود. اردوی نشاط و امید سازمان جوانان هلال احمر فرصت مناسبی برای رسیدن به این مهم است.
دراین مراسم از ۱۴ نفر در فعالیتهای ورزشی ، ۱۷ نفر در حوزه نماز ، ۱۶ نفر در فعالیتهای فرهنگی ، ۲۰ نفر در بخش آموزش و سرپرست تیم استان قم به عنوان سرپرست برتر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :