جلسه معارفه هیات بازرسی اداره کل بازرسی استان چهار محال و بختیاری روز چهار شنبه بیست و یکم فروردین سال جاری با حضور سرپرست بازرسی کل ، مدیر عامل و معاونین نماینده ولی فقیه و رییس اداره حراست جمعیت هلال احمر استان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت استان با اشاره به اهمیت بازرسی در ادارات مختلف گفت : امروز روز امدادرسانی به نیازمندان جامعه بویژه حادثه دیدگان در سیل اخیر است که یکی از خصلت های حضرت ابوالفضل عباس (ع) می باشد و در بسیاری از مراحل نظارت بر امور مسلمین را در کارنامه داشته اند .
سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن توضیح در مورد وظایف جمعیت هلال احمر گفت : جمعیت هلال احمر پل ارتباطی میان توان توانمندان و نیاز نیاز مندان می باشد که وظیفه اعتماد سازی و حفظ کرامت انسانها در اولویت کار خود قرار داده است .
مرتضوی در ادامه گفت : بازرسی یکی از عوامل مهم در پیشرفت و پیشبرد اهداف هر اداره و نهاد می باشد که باید با بازرسی حرکت نهایی به سوی جلو باشد و پیشرفت مد نظر قرار گیرد .
در ادامه علی احمدی سرپرست بازرسی کل استان چهار محال و بختیاری با تبریک اعیاد پیش رو و تقدیر از امدادگران جمعیت هلال احمر در سیل اخیر در کشور گفت : در بسیاری از اوقات من به عنوان یک انسان به نیروهای هلال احمر غبطه می خورم چرا که امدادگران هلال احمر پیشرو در امر امدادرسانی می باشند . خدمات هلال احمر به کسانی می باشد که در مواقع نیاز خدا را صدا می زنند و امدادرسانی تنها به خاطر آن فریادی است که آن نیازمند می کشد و این ماموریت از طرف خداوند به امدادگران هلال احمر جهت امداد رسانی داده می شود.
احمدی در ادامه افزود : انسان خلق شده است که به کمال نهایی برسد که نهایت پیشرفت و تعالی می باشد که این پیشرفت به جلو باشد و از هرگونه پسرفت جلوگیری کند . نظارت در بطن مدیریت است ، کارایی خوب یک مجموعه با نظارت دقیق مدیر آن مجموعه به نتیجه می رسد .
لازم به ذکر است هیات بازرسی از ۲۱ فروردین ۹۸ به مدت ۲ ماه جهت بررسی عملکرد ۴ ساله جمعیت هلال احمر استان در این اداره مستقر هستند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :