به مناسبت هفته دفاع مقدس تیم حمایت روانی استان چهار محال و بختیاری جهت ارائه خدمات روانی و حمایتی به شهرک قرآب شهرستان اردل اعزام شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، محمدرضا عرب معاون امور جوانان با اعلام این خبر گفت : به مناسبت هفته دفاع مقدس تیم حمایت روانی استان چهار محال و بختیاری جهت ارائه خدمات روانی و حمایتی به شهرک قرآب در شهرستان اردل اعزام شد.
عرب در ادامه افزود : با عنایت به تشکیل تیم های حمایت روانی و اجتماعی پس از بلایا (سحر) در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و به منظور ارتقاء سطح آمادگی تیم سحر جمعیت هلال احمر استان در ارائه خدمات به اقشار آسیب دیده از حوادث ، معاونت امور جوانان استان چهار محال و بختیاری مبادرت به اعزام این تیم به شهرک قرآب شهرستان اردل نمود .
عرب گفت : در بخش حمایتی با حضور اعضای تیم سحر مشاوره شغلی و تحصیلی به دانش آموزان ، مدیران و معلمان انجام گرفت و با برگزاری کارگاه نقاشی و تحلیل نقاشی آنان نکات مشاوره ای به شرکت کنندگان ارائه شد .
عرب افزود : برگزاری کلاسهای آموزشی و آمادگی در برابر مخاطرات ، دیدار با خانواده شهدا ، انجام مسابقات فرهنگی و ورزشی ، توزیع لوازم التحریر ، تست فشار و قند خون و تبیین گرایش به مصرف مواد مخدر به اهالی شهرک ارائه شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :