دو گروه از جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری جهت امدادرسانی به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری گفت : این گروهها در قالب ۳۲ جوان از اعضای دانشجویی ، طلاب و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان جهت امدادرسانی به مردم حادثه دیده به شهر پلدختر اعزام شدند.
سید احمد مرتضوی فرد با بیان این که گروههای اعزامی استان در امور امدادرسانی و کمک به مردم شهر پلد ختر اعزام شده اند افزود : جوانان در خصوص امدادرسانی به مردم که دچار آب گرفتگی منازل و آسیب دیدگان پلدختر امدادرسانی می کنند.
وی به برپایی پایگاه های مردمی جمع آوری کمک های مردمی در سطح استان پرداخت و گفت: از ابتدای بارشها و اعلام نیاز مبرم مردم حادثه دیده تا کنون مردم استان به صورت نقدی و غیر نقدی کمک های خود را جهت ارسال به مناطق سیل زده واریز کرده و اقلام را به این جمعیت تحویل داده اند.
مرتضوی جمع آوری کمک های مردمی را از جمله وظایف این جمعیت دانست و گفت: این کمک ها در پایگاه های ثابت و سیار در سراسر استان جمع آوری می شود.
مرتضوی در ادامه گفت: مردم می توانند با استفاده از کد دستوری #۱۲*۷۸۰* و یا شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانکهای کشور کمک های نقدی خودرا برای سیل زدگان اهدا کنند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :