افتخار آفرینی اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در نخستین المپیاد ورزشی جمعیت هلال احمر کشور
اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در نخستین المپیاد ورزشی کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افتخار آفریدند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل با اعلام این خبر گفت : اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در نخستین المپیاد ورزشی کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افتخار آفریدند .
مرتضوی در ادامه گفت : در این دوره از مسابقات که با حضور کلیه اعضا و پرسنل از تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ بهمن ماه با هدف ارتقاء سطح آمادگی کلیه اعضا و کارکنان ، دور نهایی المپیاد ورزشی هلال‌احمر با حضور ۳۵۰ خواهر و ۳۵۰ برادر در ۶ رشته تنیس روی‌میز، والیبال، دارت، شنا، فوتسال و فوتبال دستی برگزار شد ، جمعیت هلال احمر استان در رشته شنای امدادی موفق به کسب رتبه اول شد و همچنین در انفرادی هم محمد حسین شفقت مقام اول کشور را به خود اختصاص داد .
مرتضوی در ادامه افزود : در رشته فوتسال تیم جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری موفق به کسب رتبه سوم گردید و متین مردانی از اعضای جمعیت هلال احمر استان به عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات کشورمعرفی گردید .
مرتضوی افزود : در رشته فوتبال دستی با حضور تیمهای قدرتمند دیگر استانها ، تیم استان موفق به کسب رتبه سوم کشور گردید .
از سوی هیئت برگزاری این دوره از مسابقات ۳ نفر از اعضای تیم فوتسال به اردوی تیم ملی جمعیت هلال احمر دعوت شدند .
لازم به ذکر است این دوره از مسابقات در ابتدا به صورت منطقه ای برگزار گردید که تیم استان موفق به صعود به مرحله پایانی شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :