سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از امدادرسانی به بیش از ۱۵۰ نفر از افراد گرفتار در برف و کولاک از ابتدای صبح روز گذشته تاکنون خبر داد.
مرتضوی با اشاره به بارش برف در استان طی ۲ روز اخیر، گفت : از ابتدای صبح روز گذشته تاکنون به ۱۵۰ نفر از افراد گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی انجام شده که ۱۵ تیم عملیاتی در امدادرسانی به در راه ماندگان و به افراد گرفتار در برف امدادرسانی می‌کنند.
وی افزود: بیشتر امدادرسانی‌ها در شهرستان های کوهرنگ ، اردل ، فارسان و شهرکرد بوده است که بیشتر در شهرستان کوهرنگ بویژه در گردنه چری ، شاه منصوری ، تاراز به مسافرین و خودروهای گرفتار در برف بوده است .
در عملیات امدادرسانی که صبح روز گذشته انجام شده ۶۰امدادگر و نجاتگر در غالب ۱۵ تیم عملیاتی با استفاده از ۱۱ دستگاه آمبولانس و خودروی نجات به افراد خدمات‌رسانی می‌کنند.
مرتضوی گفت: مواد غذایی از جمله خرما، کشمش، آب معدنی، نان خشک، کنسروجات و پتو میان افراد تحت تاثیر بارشهای اخیر توزیع شده است.
به گفته وی، از آغاز بارشهای اخیر تاکنون به ۱۳۶ نفر از افراد گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی انجام شده و این امداد رسانی هم در حال انجام است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :