سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از امدادرسانی به بیش از ۵۳۸ تن از افراد گرفتار در برف و کولاک از ابتدای صبح روز گذشته تاکنون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، مرتضوی با اشاره به بارش برف در استان طی ۲ روز اخیر، گفت : از ابتدای صبح روز گذشته تاکنون به ۵۳۸تن از افراد گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی انجام شده که ۱۶ تیم عملیاتی در امدادرسانی به در راه ماندگان و به افراد گرفتار در برف امدادرسانی می‌کنند.
وی افزود: بیشتر امدادرسانی‌ها در شهرستان های کوهرنگ ، اردل ، فارسان و شهرکرد بوده است که بیشتر در شهرستان کوهرنگ بویژه در گردنه چری ، شاه منصوری ، تاراز به مسافرین و در خودروهای گرفتار در برف بوده است .
در عملیات امدادرسانی که از صبح روز گذشته انجام شده ۷۱ امدادگر و نجاتگر در غالب ۱۶ تیم عملیاتی با استفاده از ۱۳ دستگاه آمبولانس و خودروی نجات به افراد خدمات‌رسانی می‌کنند.
مرتضوی گفت: مواد غذایی از جمله ۱۵ کبلوگرم خرما، ۱۲ کیلوکشمش، ۱۵۰ عدد بیسگوییت، ۳۰ بسته نان خشک، ۵۰ عدد انواع کنسروجات و ۳۰تخته پتو میان افراد تحت تاثیر بارشهای اخیر توزیع شده است و همچنین ۱۵ تن هم اسکان اضطراری داده شد .
به گفته وی، از آغاز بارشهای اخیر تاکنون به ۵۳۸ تن از افراد گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی انجام شده و این امداد رسانی هم در حال انجام است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :