امدادگران و تجاتگران جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در پاکسازی محیط زیست شرکت کردند
پرسنل ، امدادگران ، نجاتگران و جوانان استان چهار محال و بختیاری در برنامه پاکسازی محیط زیست با عنوان استقبال از بهار روز جمعه هجدهم اسفند ماه شرکت کردند .
به گزارسش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، ۱۰۰ نفر از پرسنل ، امدادگران ، نجاتگران و جوانان استان چهار محال و بختیاری در برنامه پاکسازی محیط زیست با عنوان استقبال از بهار روز جمعه هجدهم اسفند ماه شرکت کردند در در این امر مهم شکرت فعال داشتند .
سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در آغاز این طرح در بین شرمت کنندگان کفتند ، محیط زیست حق همه مردم می باشد که باید در حفظ و نگهداری از آن نهایت تلاش و کوشش خود را به عمل آورد .
مرتضوی در ادامه گفت : امدادگران ، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان علاوه بر اینکه به امدادرسانی در حوادث به مردم خدمت می کنند ، در چنین برنامه های مهمی نیز ایفای نقش می کنند واز این عمل خود همیشه خرسند و مسرور هستند .
در ادامه پاکسازی محل مورد نظر دکتر علی کاظمی نماینده مردم اردل ، فارسان ، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مراحل پاکسازی خطاب به امدادگران گفتند : عمل خیر خواهانه شما با هیچ میزان قابل سنجش نیست چرا که تنها خدا می تواند اجر شما را نصیبتان کند .
لازم به ذکر است در این طرح که با عنوان استقبال از بهار نامگذاری شده بود مسیر ۱۲ کیلومتر از گردنه خلک به شهرکرد را ۱۰۰ نفر از پرسنل ، امدادگران و جوانان برعهده داشتند .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :