مردم لردگان روز پنج شنبه بیست و دوم فروردین ماه مبلغ ۱۵۰ میلیون وجه نقد به سیل زدگان استانهای تحت تاثیر از بارشهای اخیر کمک کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : با توجه به نیاز سیل زدگان در کشور جمعیت هلال احمر شهرستان لردگان با همراهی جلیل آزاد هنرمند استان همایش بزرگی از خوانندگان مطرح بختیاری با عنوان گوگری در این شهرستان برگزار و اقدام به جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی نمود .
این همایش که با حضور سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، حسین پور فرماندار شهرستان لردگان ، درگاهی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ، طاهری رییس شعبه شهرستان و مردم این شهرستان برگزار گردید ، مبلغ ۱۵میلیون کمک نقدی و سه کامیون اجناس غیر نقدی شامل پتو ، البسه ، حبوبات ، آب معدنی و دیگر ملزومات لازم اهدا گردید و آماده ارسال به مناطق سیل زده می باشند .
سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری گفت : وظیفه هر انسانی است که در چنین مواقعی به یاری هم نوع خود بخصوص هموطن خود بشتابد و با اهدای حداقل ها بتواند دل نیازمندی را شاد کند .
مرتضوی افزود : استان چهار محال و بختیاری با داشتن اقوام مختلف و خیرین بزرگوار و با توجه به بارشهای بسیار زیاد و بروز سیل و آب گرفتگی در برخی از استانها این همایش می تواند راه را برای جمع آوری کمک های بیشتر از مردم استان هموار کند .
در خلال اجرای این همایش فرماندار شهرستان لردگان گفت: این همایش فراخوان بختیاری تباران داخلی و خارجی کشور با هدف امداد رسانی به سیل زدگان است.
برهان حسین پور گفت : در این همایش علاوه بر حضور بختیاری تبارانی از استانهای لر زبان کشور، میهمانانی از کشور استرالیا در بوستان خلیج فارس لردگان حضور یافتند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :