اقبال عباسی استاندار چهار محال و بختیاری ،دکتر کاظمی نماینده مردم حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی فرمانداران ، مدیر عامل جمعیت استان و معاونین جوانان و امداد و ضمن بازدید ازپایگاه های امداد و نجات فارسان و کیار ازنزدیک پست های ایمنی و سلامت میافرین نوروزی و نحوه انجام کار جوانان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛ دراین بازدیدها اقبال عباسی استاندارگفت: حال که توفیقی حاصل شده از ایستگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی که از تلاش عزیزان جمعیت هلال احمربازدید به عمل آید باید به تلاش شما عزیزان در بخش سلامت ،امداد و هدایت آنان ارج نهاد .
وی افزود: سال جدید برای عموم شما خدمتگذاران سال پر خیر و برکت و آرزوی اعتلای نظام مقدس در عرصه مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی را از خداوند منان خواستارم.
در ادامه استاندارضمن بازدید از شهرستانهای فارسان و کیار و از روند برگزاری و اجرای طرح امداد نوروزیز وپست های ایمنی و سلامت نوروزی بازدید کرد.
عباسی استاندار استان فعالیت های جمعیت هلال احمر را چشم گیر و مایه آرامش و ایمنی مسافران و مردم دانست و ضمن تحلیل از فعالیت های جمعیت مردم را به همکاری بیشتر با جمعیت، توجه و رعایت نکات ایمنی دعوت کردند.
استاندار چهارمحال و بختیاری، همچنین با امضاي بنر كمپين «نه به تصادفات جاده اي»، با جوانان جمعيت هلال احمر استان همراه شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :