بازدید دکتر ربیعی از پایگاه ه امداد و نجات جاده ای جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن
دکتر خدیجه ربیعی نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار شهرستان بروجن در بازدید پایگاه امداد جاده ای و پستهای نوروزی جوانان هلال احمر مستقر در شهر بروجن روز شنبه سوم فروردین با تقدیر از حسن مسوولین بویژه مدیر عامل از جمعیت هلال احمر بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری،دکتر خدیجه ربیعی در این دیدار گفت؛ جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با وجود این همه مشکلات زیادی که دارد نیازمند توجه بیشتری می باشد که هم ما در مجلس و دوستان در جمعیت هم هلال احمر باید به صورت ویژه به این نکته توجه کنند .
ربیعی با تشریح ظرفیت های ممتازجمعیت هلال احمر در کشور بخصوص در بخش نیروی انسانی اعم از جوانان و داوطلبان نخبه و منابع سرشار خدادادی در استان گفت: این همه نیروی کار آمد و مخلص که همه زندگی خود را صرف امدادرسانی به دیگران می کنند لازم به حمایت هستند.
وی در ادامه گفت: شهرستان بروجن با توجه به اینکه در مسیر ترانزیتی استان به خوزستان و کهگیلویه و همچنین بافت کوهستانی آن ، این خود نیازمند ساخت پایگاه های امداد جاده ای بیشتری در این مسیر می باشد .
دکتر ربیعی در این بازدید ضمن تشکر از امدادگران، جوانان و کارکنان جمعیت هلال احمر مستقر در پایگاه های نوروزی که در ایام تعطیل و دور از خانواده، به مسافرین و میهمانان خدمت می کنند، در جریان نحوه خدمت رسانی آنها قرار گرفت و فعالیت گسترده، متنوع و انسان دوستانه جمعیت هلال احمر را قابل تقدیر و تحسین دانست.
در ادامه دکتر ربیعی گفت : باید با توجه به اینکه این استان نیازمند توجه بیشتر در امر امدادرسانی می باشد و نیاز برخی از نقاط این استان به ساخت پایگاه امداد جاده ای توجه بیشتری شود که انشاءالله به این نکته توجه ویژه خواهد شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :