بازدید سرزده معاون امور عمرانی استانداری از روند اجرایی و تکمیل پایگاه امداد هوایی استان
معاون امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری روز پنج شنبه پنجم مهرماه ضمن بازدید از روند آماده سازی و بتن و آسفالت ریزی پد بالگرد پایگاه امداد هوایی استان و مثبت ارزیابی کردن این پروژه گفت: افزایش امکانات امداد رسانی و تجهیز پایگاه های امداد و نجات این استان باید در اولویت قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، مهندس نظری در بازدید از پایگاه امداد هوایی استان روز گفت: افزایش امکانات امداد رسانی و تجهیز پایگاه های امداد و نجات بویژه پایگاه امداد هوایی این استان باید در اولویت قرار گیرد.
وی افزود: با توجه به شرایط خاص جوی و جغرافیایی چهارمحال و بختیاری مانند موقعیت کوهستانی و سخت گذر بودن بسیاری از بخش ها و مناطق و همچنین نیازمندی های لجستیکی امداد و نجات مخصوصا پایگاه امداد هوایی که از ضروریات می باشد باید تامین امکانات لازم در این زمینه مورد توجه باشد.
نظری تصریح کرد: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری از تمام امکانات خود در امدادرسانی در حوادث و بلایا بهره می برد به جهت اهمیت وجود پایگاه امدادهوایی در امداد رسانیها بایستی در تخصیص اعتبار و تکمیل پروژه احتمام ویژه داشت .
لازم به ذکر است تاکنون پایگاه امداد هوایی استان ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :