سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری از خانه هلال احمر شهر فرادنبه شهرستان بروجن روز یکشنبه دوم تیر ماه بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی در بازدید و نشست هم اندیشی ،مسئول خانه هلال احمر و رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از داوطلبان و جوانان دیدار و گفتگو کرد .
مرتضوی فرد در این نشست گفت : فعالیت های اعضای جوانان و داوطلبان خانه هلال احمر قابل تحسین می باشد که تا کنون طبق گزارشات ارائه شده کلیه فعالیت های خانه هلال احمر فرادنبه منظم و دقیق انجام شده اند.
مرتضوی فرد در ادامه افزود: انشالله به خواست خداوند متعال پیگیری های لازم جهت در خواست ها و مشکلات خانه هلال احمر فرادنبه انجام خواهد شد.
مرتضوی فرد در آخر افزود امیدواریم در آینده همچنان فعالیت اعضای خانه هلال احمر فرادنبه ادامه داشته باشد و از درگاه الهی توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی مسئلت داریم و امید است تلاش های خالصانه شما مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد.
در ادامه اعضا مشکلات خانه هلال احمر را اعم از دور بودن مکان خانه هلال احمر از مرکز شهر که یکی از مهمترین مشکلات بوده و دیگر مشکلات از نظر امکانات و تجهیزات و درخواست پایگاه امدادی عنوان نمودند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :