بازدید معاون عمرانی استانداری از پست های نوروزی جمعیت هلال احمر
معاون عمرانی استانداری و مدیر کل میراث فرهنگی استان چهار محال و بختیاری شنبه چهارم فروردین ماه ازپایگاه و پست ها و چادرهای طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستان فارسان و کیار بازدید کرد و به کمپین ملی “نه به تصادفات جاده ای” پیوست.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری، مهندس نظری معاون عمرانی استانداری و مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از پست ها و چادرهای طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستان های فارسان و کیاربازدید کرد .
نظری با قدردانی از زحمات دست اندرکاران طرح نوروزی جمعیت هلال احمر، گفت: هنگامی که اکثر مردم بزرگوار ایران در حال سفر و استاحت در ایت ایام هستند ، این زحمات جوانان بزرگ این استان واقعا قابل تقدیر است و من امروز با زوایای بیشتری از فعالیتهای جمعیت هلال احمر استان بخصوص فعالیتهای نوروزی آن آشنا شدم.
نظری در ادامه اظهار داشت: امیدوارم مردم بیشتر با فعالیتهای جمعیت هلال احمر آشنا شوند بویژه با خدماتی که جمعیت هلال احمر در پایگاه های امدادی و ایستگاه هایی که در جهت کاهش تصادفات جاده ای برپا شده اند.
نظری با تاکید بر تاثیر عملی ایستگاه های خدمت رسان جمعیت هلال احمر استان گفت: من معتقدم که این ایستگاه ها به صورت عملی بین مردم و آموزش آنها در کاهش تصادفات اثر گذار خواهند بود ، و بدلیل اینکه پستهای نوروزی در نقاط خطر پذیر و حادثه ساز برپا شده اند که این امر باعث کاهش حوادث جاده ای خواهد شد.
نظری در ادمه گفت : در زمینه فرهنگ جامعه باید تلاش بیشتری در جهت کاهش تصادفات جاده ای انجام شود که این مساله بسیار مهم در حال حاضر جوانان جمعیت هلال احمر به خوبی در حال اجرا می باشد .
گفتنی است در ادامه معاون عمرانی استانداری در پایان بازدید خود در چادرهای ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با امضا میثاق نامه به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوست.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :