بازدید معاون عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری از پست های نوروزی شهرستان سامان بازدید کرد
معاون عمرانی چهار محال و بختیاری، فرماندار، مدیر عامل جمعیت استان و معاونین جوانان و امداد ، روز شنبه و سوم فروردین ماه ضمن بازدید از روند کاری جمعیت هلال احمر استان از نزدیک پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و نحوه انجام کار جوانان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری، دراین بازدیدها نظری گفت: حال که توفیقی حاصل شده از ایستگاه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی که از تلاش عزیزان جمعیت هلال احمربازدید به عمل آید باید به تلاش شما عزیزان در بخش سلامت ،امداد و هدایت آنان ارج نهاد .
وی افزود: سال جدید برای عموم شما خدمتگزاران سال پر خیر و برکت و آرزوی اعتلای نظام مقدس در عرصه مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی را از خداوند منان خواستارم.
نظری معاون استاندار فعالیت های جمعیت هلال احمر را چشم گیر و مایه آرامش و ایمنی مسافران و مردم دانست و ضمن تجلیل از فعالیت های جمعیت مردم را به همکاری بیشتر با جمعیت هلال احمر، توجه و رعایت نکات ایمنی دعوت کرد.
نظری معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری، همچنین با امضاي بنر كمپين «نه به تصادفات جاده اي»، با جوانان جمعيت هلال احمر استان همراه شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :