تفاهم نامه آموزشی بین جمعیت هلال احمر و اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری با رویکرد سواد آموزان با حضور سید احمد مرتضوی مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه ، معاون آموزش و پژوهش و سلطانی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان چهار محال و بختیاری روز پنج شنبه چهارم بهمن ماره منعقد شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر گفت : تمام ما مدیون آموزش و پرورش هستیم ، کاری که یک معلم در عرصه آموزشی انجام می دهد کمتر کسی می تواند در طول زندگل برای دیگران رقم بزند .
مرتضوی در ادامه گفت : جمعیت هلال احمر به عنوان یک موسسه غیر انتفاعی عام المنفعه و خدمات رسان در حوادث و بلایا و متولی امر آموزش همگانی آماده ارائه آموزش به مردم بویژه قشر فرهنگی و در اولویت همه آنها سواد آموزان است .
در ادامه سلطانی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گفت : همه ما نیازمند فراگیری آموزش هستیم بویؤه آموزشهای امدادی که میتواند انسان را از حوادث نحجات دهد چرا که حوادثی که بوجود می آیند با کمترین هزینه می تواند از بروز حوادث بزرگتر جلوگیری کند که این مهم تنها از طریغ جمعیت هلال احمر میسر می شود

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :