تفاهم نامه همکار بین جمعیت هلال احمر و منابع طبیعی و آبخیزداری استان چهار محال و بختیاری روز یک شنبه بیستم اسفند ماه با حضور سید احمد مرتضوی مدیر عامل ، علی محمدی مقدم مدیر کل منابع طبیعی ، حجت السلام و المسلمین جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت استان ، عرب معاون امور جوانان ، صالحی رییس اداره حراست و ۱۰۰ نفر از جوانان در شهرکرد منعقد شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضور در جمع جوانان و میهمانان این نشست در مورد اهمیت حفظ منابع طبیعی گفت : تلاش برای تسکین آلام بسری از اهداف اصلی جمعیت هلال احمر است و این مساله می تواند با حفظ منابع طبیعی رقم بخورد .
علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان با اشاره به آیات قرآن و احادث از ائمه گفت : در قر آن کریم حفاظت از منابع طبیعی در آیات زیادی اشاره شده است و اهمیت حفظ و حراست از منابع طبیعی جزء امور لازم و واجب است .
سید احمد مرتضوی فرد گفت : محیط زیست یکی از فاکتورهایی می باشد که تمام آحاد جامعه چه شرعا و قانونا باید به آن توجه کنند چرا که آیندگان نیز حق استفاده از این موهبت اللهی را دارند و با توجه به کمبود نزولات آسمانی حفظ این منابع از هر چیزی لازمتر است .
علی محمدی مقدم در مورد اهمیت حفظ منابع طبیعی گفت : اگر منابع طبعی یا به طور اخص مورد توجه قرار دهیم ودر حفظ و نگهداری آن توجه ویژه داشته باشیم می توان به این امیدوار بود که آینده ای بهتر خواهیم داشت .
محمدی در ادامه گفت : جمعیت هلال احمر یکی از نمونه ارگانهایی می باشد که علاوه بر امدادرسانی در حوادث و بلایا در بحث حفاظت از منابع طبیعی یار و یاور بسیار خوبی برای اداره کل منابع طبیعی استان بوده است .
در ادامه ضمن عقد و امضای تفاه نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر استان و اداره کل منابع طبیعی و آب خیز داری ، علی محمدی مقدم مدیر کل منابع طبیعی استان به عنوان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر استان شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :