جشن گلریزان مهربانی سخاوتمندی امدادی و درمانی در شهرکرد برگزار شد
جشن گلریزان مهربانی سخاوتمندی امدادی و درمانی با حضور مدیر عامل ، مسئول دفتر نماینگی ولی فقیه در جمعیت استان ، معاونین ، موسسات مردم نهاد و سمنها و ۷۰ نفر از خیرین و داوطلبان یک شنبه بیستم خردادماه در شهرکرد مرکز استان چهار محال و بختیاری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، حجت السلام و المسلمین علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت استان گفت : انفاق یکی از اعمل پسندیده هر انسان وارسته است که با هیچ معیاری قابل سنجش نیست و دارای اجر بسیار بالایی در نزد خداوند دارد .
جعفری افزود : در بحث انفاق کردن هیچکس نمی تواند همپای امیر مومنان حضرت علی (ع) باشد چرا که گذشت و مردانگی آن حضرت چنان بالا و والا بود که حتی غیر مسلمانان هم به آن اذعان دارند .کسی که انفاق می کند اول به خداوند متعال است و خداوند هم به بندگان خود می دهد .
در ادامه سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت : ارزش هر انسانی باید به علاقه او به هرچیزی سنجیده شود ، حال اگر عشق و علاقه انسان به خدا باشد ارزش او غیر قابل ارزیابی است چرا که او تنها با خدا معامله می کند .
مرتضوی گفت : هدف جمعیت هلال احمرعلاوه بر امدادرسانی در حوادث و غیره جمع آوری کلیه ارزشهایی است که عزیزان خیر و داوطلب به جمعیت هلال احمر داده اند .ما از توان توانمندان برای کمک به نیازمندان بهره گیری می کنیم .
درپایان تفاهم نامه مشارکت در احداث پایگاه خیری امداد و نجات کوهستان در شهرستانهای شهرکرد و فارسان با خیرین و داوطلبان و تفاهم نامه با هیت کوهنوردی و موتور سواری منعقد و امضا شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :