جمعیت هلال احمر چهار محال و بختیاری میزبان اردوی منطقه‌ای «نشاط و امید»
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری، از برگزاری اردوی «نشاط و امید» منطقه‌ای خبر داد و گفت: این اردو با حضور ۱۱ استان به میزبانی شهرکرد برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با اعلام این خبر گفت : هدف از برگزاری اردوی نشاط و امید در راستای اهداف بشر دوستانه و برقراری روحیه دوستی و افزایش میزان مشارکت اعضای جوان در تصمیم‌گیری و زمینه سازی برای برقراری همیشگی اعضا با جمعیت هلال حمر به منظور بهره‌مندی و استفاده از ظرفیت و توان آنهاست.
مرتضوی با بیان اینکه انجام فعالیت‌های امدادی و عام‌المنفعه یکی از وظایف اساسی و مهم سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: در این راستا سالانه برگزاری اردوهای کشوری، برون استانی، استانی، مسابقات، دوره های آموزشی، طرح‌های بشردوستانه، آموزش‌های کاربردی و برنامه‌های دیگری انجام می‌شود.
مرتضوی گفت: اردوی نشاط و امید نیز یکی از این نمونه برنامه‌ها محسوب می‌شود که امسال با شعار (نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی)، با رویکرد تشکیلاتی و ارائه آموزش‌های کاربردی در پیشبرد امور و انجام فعالیت‌های کانونی و ارتقای محتوایی برنامه‌ها توسط دبیران کانون‌های دانشجویی است.
مرتضوی یادآوری شد : امسال استان چهار محال و بختیاری میزبان اردوی منطقه‌ای نشاط و امید است که در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: از ۶ تا ۹ مردادماه این اردو برای خواهران از ۱۳ تا ۱۶ همین ماه نیز برای برادران خواهد بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان افزود : شرکت کنندگان در این اردوها از دبیران و اعضای فعال کانون‌های دانشجویی، جوانان و روستایی از استان‌های اصفهان ، ایلام ، بوشهر ، خوزستان ، قم ، لرستان ، کهکیویه و بویر احمد ، مرکزی ، هرمزگان ، کیش و چهار محال و بختیاری هستند.
لازم به ذکر است در اردوی منطقه‌ای «نشاط و امید» با حضور ۱۶۴ خانم، ۱۷۴ آقا به همراه ۲۰ سرپرست حضور خواهند داشت.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :