در دوره آموزشی آشنایی کارکنان ستادی با قوانین و مقررات ارتقاء سلامت اداری که دوشنبه پانزدهم مهرماه در محل نمازخانه جمعیت هلال احمر استان با حضور بازرس ارشد سازمان بازرسی استان ، مدیر عامل ، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه ، معاونین و پرسنل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد ، احمدی بازرس ارشد سازمان بازرسی استان چهار محال و بختیاری عضو داوطلب جمعیت هلال احمر گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ريا؛ سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل در ابتدای برگزاری این دوره آموزشی گفت : نهادهای نظارتی در هیچ جای کشور با هدف مچ گیری و یا اهداف مشابه پا به سازمان ، اداره یا نهاد نمی گذارند بلکه شفاف سازی و یا ارشاد مجموعه هدف اصلی آنهاست .

مرتضوی در ادامه گفت : مجموعه سالم مجموعه ای می باشد که حس اعتماد و برادری و مساوات در آن بر اساس قانون بو فور دیده شود که به لطف خداوند بزرگ این امر مهم و بزرگ در مجموعه جمعیت هلال احمر به خوبی دیده می شود.

در ادامه بازرس ارشد سازمان بازرسی استان چهار محال و بختیاری ضمن ارج نهادن به فعالیتهای جمعیت هلال احمر گفت :هنگامیکه در جایی و نقطه ای حادثه ای رخ می دهد اکثر مردم در فکر نجات جان خود می باشند و سعی می کنند اطرافیان خود را از محل حادثه دور کنند ، مام برخلاف آن عمل می کنید و به دل خطر می روید و وارد بحث امدادرسانی می شوید.

احمدی در ادامه گفت : این نوع نگاه در فلسفه خدمت شما نجات جان افراد است که دچار حادثه و بلایی شده اند . شما با این کار ندارید که چه کشی در این بحران آسیب دیده است این فرد ممکن است که دوست باشد یا غیر هدف شما فقط امدادرسانی به مردم دچار حادثه است .

احمدی افزود : به دلیل نوع دوستی و حفظ حرمت انسانها که از طرف فعالین در جمعیت هلال احمر به عنوان یک اصل شناخته می شود ، خداوند متعال عنایت ویژه ای دارد و یکی از بالاترین عبادتها همین کمک به هم نوع است.

در ابتدای آغاز دوره آموزشی سربازرس ارشد سازمان بازرسی کل استان چهار محال و بختیاری با پوشیدن لباس جمعیت هلال احمر رسما به عنوان یکی از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان گردید.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :