دوره آموزشی ضمن خدمت نقش حجاب در حفظ حریم خانواده ویژه پرسنل زن جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری روز یکشنبه سوم شهریور ماه با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان ، رییس اداره حراست و بانوان شاغل در جمعیت هلال احمر استان با درخواست حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان و مجری گری معاونت آموزش و پژوهش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : شیرین کوهی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان با اعلام این خبر گفت : ازمهمترین مباحث این دوره حجاب از نگاه آیات قرآن کریم و روایات و از دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص حجاب و پیوند حجاب و مسائل اعتقادی و فرهنگ حجاب و عفاف در نظام اداری و کارکرد اجتماعی آن می باشد.
سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در افتتاح این دوره آموزشی گفت : یکی از مهمترین بخشهای حوزه خواهران حفظ حریم ها می باشد که این حریم حجاب می باشد .
مرتضوی افزود : برگزاری این دست از دوره های آموزشی با توجه به اهمیت آن لازم و ضروری است هرچند که خواهران پرسنل جمعیت هلال احمر استان الگوی واقعی حفظ حجاب و عفاف هستند .
در ادامه حجت السلام و المسلمین جعفری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان به عنوان استاد این دوره به بیان مباحث مهم و اساسی در حفظ حجاب و عفاف بیان داشت .

جعفری در ادامه گفت : با نیاز جامعه به چنین مباحثی گفت :جامعه امروز ما نیاز به حفظ و رعایت شئونات اسلامی بویژه حجاب را دارد که این مهم با برگزاری این چنین دوره هایی عملی خواهد شد .

جعفری خاطر نشان کرد : در بسیاری از آیات قرآن کریم و احادیث ائمه اطهار در این مورد بسیار سخن گفته شده است که ما به عنوان مسلمان و شیعه باید این آیات و احادیث را سرلوحه کار خود قرار دهیم .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :