دوره آموزشی ۴۰ ساعته مقدماتی نجات با حضور ۳۰ نفر از امدادگران شهرستان فارسان به مدت یک هفته از تاریخ ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری در جمعیت هلال احمر این شهرستان در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اعلام این خبر گفت : دوره آموزشی ۴۰ ساعته مقدماتی نجات با حضور ۳۰ نفر از امدادگران شهرستان فارسان به مدت یک هفته از تاریخ ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری در جمعیت هلال احمر این شهرستان در حال برگزاری است.
مرتضوی افزود : هدف از برگزاری این دوره آمادگی امدادگران ، نجاتگران و درمان گران داوطلب جمعیت هلال احمر برای ورود به دوره های تخصصی امداد و نجات می باشد .
مرتضوی در مورد اهداف رفتاری این دوره را چنین برشمرد ، این دوره دارای اهداف رفتاری می باشد که عبارت است از ، آشنایی با عملیات جستجو و نجات در محیط های گوناگون ، انجام عملیات اطفای حریق و کار با طناب ، آشنایی با ایمنی و امنیت منطقه عملیات ، آشنایی با تجهیزات جستجو و نجات و آشنایی با عملیات بالگرد که کلیه شرکت کنندگان در این دوره با استفاده ازتجارب اساتید شرکت کننده در دوره بهره مند خواهند شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :