دور آموزشی حفاظتی با موضوع امنیت ملی سطح ۱با حضور مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه ، رییس اداره حراست ، معاونین ، روسای شعب و کارشناسان شهرستانها از روز شنبه پانزدهم دی ماه به مدت ۲روز در شهرکرد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، شیرین کوهی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر گفت : هدف از برگزاری دوره شناسایی مشکلات ناشی از نحوه های جاسوسی از راه های مختلف عنوان کرد .
کوهی در ادامه گفت : ارتقاء سطح دانش ، توانایی و مهارتهای همکاران در سطوح مختلف جمعیت و افزایش دانش و تجربه برای مدیریت هوشمندانه در این خصوص می باشد .
در ادامه حجت السلام و المسلمین علی اکبر جعفری نمانده .لی فقیه در چمعیت هلال احمر استان گفت : امنیت یکی از مهمترین عوامل پیشبرد اهداف هر کشور است که چنانچه حضرت علی (ع) در این مورد می فرمایند، امنیت آن چیزی است که عامل بهتر زندگی کردن قشر ضعیف جامعه می باشد .
سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در مورد اهمیت حضور معاونین و کارشناسان استانی و شهرستانی در حوزه امنیت در این دوره گفت : جمعیت هلال احمر دولت کوچکی است که با وجود جوانان ، امدادگران و داوطلبان می طلبد که در بحث درست استفاده کردن از فضای مجازی ، امنیت را به طور کامل مورد توجه قرار دهند چرا که یک اشتباه کوچک می تواند بسیاری از مشکلات ناخواسته را به ما تحمیل کند .
در ادامه اساتید مربوطه به بیان مباحثی از قبیل جنگ نرم ، انواع راه های جاسوسی ، راه های جذب افراد در گروهک ها ، تخلیه تلفنی و اهداف آن ، حفاظت گفتار امنیت آیتی و فضای مجازی حفاظت اسناد به شرکت کنندگان در دوره آموزش داده شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :