دور آموزشی ضمن خدمت آسیب شناسی فرهنگی و اجتماعی با رویکرد آسیب شناسی جوانان و نوجوانان دردایران با حضور مدیر عامل ، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری ، معاون آموزش و پژوهش ، روسای شعب ، کارشناسان شهرستانها و کارشناسان حوزه جوانان استان چهار محال و بختیاری از روز سه شنبه بیست و هفتم آذرماه به مدت ۳ روز در شهرکرد آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، شیرین کوهی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان ضمن اعلام این خبر گفت : هدف از برگزاری دوره شناسایی اختلالات و ناهنجاریهای فرهنگی و اجتماعی در ایران به خصوص مطالعه علل و تحلیل صحیح آن جهت یافتن راه های مقابله با این آسیب در گروه های سنی جوانان و نوجوانان می باشد .
کوهی در ادامه گفت : ارتقاء سطح دانش ، توانایی و مهارتهای همکاران در سطوح مختلف جمعیت و افزایش دانش و تجربه برای مدیریت هوشمندانه در این خصوص می باشد .
در ادامه سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در مورد اهمیت حضور کارشناسان استانی و شهرستانی در حوزه جوانان در این دوره گفت : برخورد صحیح در شناسایی اختلالت و ناهنجاریهای فرهنگی و اجتماعی در ایران و بویژه در استان در دو گروه حساس سنی جوانان و نوجوانان یکی از اصلی ترین اهداف برگزاری این دوره می باشد که با کمی دقت می توان از بروز بسیاری مشکلات در این قشر حساس جلو گیری کرد .
مرتضوی در ادامه گفت : معاونت امور جوانان متولی اصلی برخورد و مقابله با این ناهجارریها می باشد که با برگزاری این دوره و این قبیل مباحث می تواند با این پدیده شوم برخورد و یا جلوگیری کند .
لازم به ذکر است این دوره به مدت ۳ روز ویژه کارشناسان امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در حال برگزاری است .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :