نشست مشترک مدیر عامل جمعیت هلال احمر با رییس دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری : نشست مشترک سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر و دکتر نظری مدیر دانشگاه فرهنگیان استان چهار محال و بختیاری با حضور معاونین چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه ۹۸ در راستای تعامل و هم افزایی اثر بخش فعالیتهای بشر دوستانه و عام المنفعه در جمعیت هلال احمر استان برگزار شد .
مرتضوی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور دکتر نظری در جمعیت هلال احمر استان گفت : جمعیت هلال احمر وظایف و ماموریتهایی دارد که با استفاده از توان خود در هر زمان و مکان آماده خدمت و امدادرسانی در همه عرصه ها می باشد .
مرتضوی در ادامه گفت : همکاری بین بخشی در راستای اهداف جمعیت هلال احمر و ادارات مختلف در سطح استان بسیار مهم و ضروری می باشد و باید با همکاری همدیگر ارتباط نزدیک و تنگاتنگی داشته باشند تا از توان همدیگر بهره مند شوند .
مرتضوی در ادامه افزود : جمعیت هلال احمر آماده هرگونه خدمت به دانشگاه فرهنگیان در راستای اهداف جمعیت هلال احمر می باشد.
دراین دیدار دکتر نظری هدف از انجام این دیدار را با بیان اقدامات انجام شده آموزشی و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان استان گفت : جمعیت هلال احمر از اساسی ترین ارگانهای امدادرسان است که حضور این عزیزان عامل دلگرمی برای مردم است چرا که حضور امدادگران هلال احمر در زلزله کرمانشاه ، سیل خوزستان و لرستان به خوبی مبین این حقیقت است .
در ادامه محمد رضا عرب معاون امور جوانان با اشاره به برگزاری اردوی کشوری که در استان با حضور۴۰۰ نفر از خواهران و برادران از ۸ استان کشور برگزار خواهد شد اشاره کرد و خواستار همکاری دانشگاه فرهنگیان با این جمعیت شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :