به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مدیر عامل ، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه ، معاونین و ۱۰۰ نفر از اعضای جمعیت هلال احمر استان با حضرت حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد روز یک شنبه بیست و یکم بهمن ماه دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، در این دیدار سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تبریک ایام شکوهمند پیروزی انقلاب در چهلمین سال و تسلیت به مناسبت شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه (س) گفت : در ابتدای انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در مورد هلال احمر فرمودند : جمعیت هلال احمر یک موسسه عام المنفعه و سازمان کمک رسان به محرومین است .
مرتضوی در ادامه با بیان عملکرد جمعیت هلال احمر در طول چهار دهه پر خیر و برکت انقلاب اسلامی ایران گفت : جمعیت هلال احمر یک دولت کوچک است که خود می تواند در امدادرسانی به موقع و موثر خدمات شایانی را به همه اقشار نماید .
مرتضوی گفت : تمامی کارهایی که در جمعیت هلال احمر انجام می شود به صورت داوطلبانه است که این از افتخارات ارزنده این نهاد می باشد .
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با ارزشمن خواندن کارهای جمعیت هلال احمر گفت : جوانان عزیزی که در جمعیت هلال احمر مشغول به خدمت رسانی هستند قشری بالنده و فعال هستند که انقلاب اسلامی به این گونه جوانان افتخار می کند .
حجت الاسلام نکونام در ادامه افزود : هرجایی که جونان ورود پیدا می کنند بدلیل اینکه پویا و فعال هستند کشور هم در همان نقطه پیشرفت می کند و پیروزی از آن ما بوده است و کشور در همان زمینه خوش درخشیده است .
امام جمعه شهرکرد در ادامه افزود : حضرت امام خمینی (ره) به جوانان این کشور دلبستگی شدید داشتند چرا که همین جوانان بودند که در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نقش اساسی را ایفا کردند .
حجت الاسلام نکونام در ادامه افزودند : حضرت فاطمه زهرا مادر همه کسانی است که انسانیت را به خوبی درک کرده اند و شما دختران جوان که در هلال احمر مشغول به خدمت رسانی هستید باید منش ، رفتار و کردار این بزرگ بانوی اسلام را سرلوحه کارهای خود قرار دهید .
در ابتدای این جلسه دو نفر به نمایندگی از جوانان ، داوطلبان و امدادگران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند .
در پایان نماز ظهر و عصر به امامت امام جمعه محترم شهرکرد برگزار شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :