به مناسبت آغاز هفته بصیرت روز شنبه هشتم دی ماه ، آغز هفته بصیرت ،نشست صمیمی اعضای پایگاه بسیج جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با مدیر عامل و نماینده ولی فقیه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ؛به مناسبت آغاز هفته بصیرت دیدار صمیمی اعضای شوراهای پایگاه بسیج شهدای امدادگر و زینبیه خواهران و فرماندهان بسیج جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد .
در این جلسه که در دفتر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد ، حجت السلام و المسلمین علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر استان ضمن بیان خصوصیات و ویژگی های بسیجی واقعی در شرایط حاضر به رسالت بسیج ادارات در افزایش سطح بصیرت و آگاه سازی پرسنل ادارات اشاره کرد.
جعفری در بخشی از سخنان خود لزوم بصیرت دینی ، حفظ و مراعات نظم ، حفظ ، تقویت و توسعه فرهنگ انقلابی گری ، پرهیز از افراط و تفریط ، استقامت در مسیر انقلابی بودن و توجه تام به فرمایشات و ندای رهبری را از خصوصیات بسیجی راستین بر شمردند .
مسئول معزز دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان تصریح کرد : بسیجی واقعی حسینی است ، کربلایی است و فدایی واقعی دین و حقیقت دین و دینداری را از کربلا یاد می گیرد .
در ادامه سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در خصوص اهمیت بصیرت دینی در بین بسیجیان بویژه جمعیت هلال احمر گفت : بصیرت آن چیزی است که مقام معظم رهبری در چندین نوبت به آن اشاره فرموده اند و از بیداری امت اسلامی در زمان حال اشاره فرموده اند .
مرتضوی در ادامه گفت : کاری که امدادگران ما در عرصه خدمات رسانی انجام می دهند کم ازفعالیت بسیجی های عزیز نیست چرا که کاری این عزیزان انجام می دهند با بصیرت می باشد و رابطه ناگسستنی بین بسیج و جمعیت هلال احمر وجود دارد .
در ادامه اسدالله خدابنده فرمانده پایگاه بسیج جمعیت هلال احمر استان در خصوص اهمیت بصیرت بسیجیان به نکاتی اشاره کردند .
در پایان از خدمات پایگاه زینبیه خوهران به مناسبت کسب رتبه اول در طرح مالک اشتر سپاه استان تقدیر به عمل آمد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :