مدیرعامل ،نمایتده ولی فقیه ، رییس اداره حراست و معاونین جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با حضور در منزل شهید ناصهه پدر مسعود ناصهه از امدادگران شهرستان شهرکرد ، از خانواده شهید دلجویی کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛ سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این دیدار صمیمی ضمن تبریک ایام میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج گفت: عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مرهون خون پاک شهدایی است که در مکتب حضرت سیدالشهدا (ع) عشق و رشادت و شهادت را به زیبایی هرچه تمامتر مشق کرده اند.
مرتضوی در ادامه افزود: هشت سال دفاع مقدس برای ملت فهیم ایران اسلامی و به ویژه جوانان این مرز و بوم، مفاهیم بلندی چون شرافت، مردانگی، ایثار و ازجان گذشتگی را به همراه داشته است. مفاهیمی که در بطن فعالیت جوانان و امدادگران و نجاتگران داوطلب جمعیت هلال احمر میتواند الگویی مثال زدنی باشد.
وی در ادامه ضمن اشاره به حضور فعال امدادگران جان برکف در هشت سال عشق و حماسه و ایثار، خاطر نشان کرد: ایثار و گذشت امدادگران رزمنده در کمک رسانی و امداد به شهدا و جانبازان در دل عملیات های متعدد، خلق لحظه هایی بی مانند در حماسه آفرینی جوانان برومند این مرز وبوم است.
علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در این دیدار گفت : تجلیل از خانواده و والدین شهدا خوب است اما برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز باید از ابزارهای فرهنگی و هنری استفاده شود .
جعفری با بیان اینکه باید اتفاقات و رویدادهای دوران دفاع مقدس به نسل امروز منتقل شود گفت: جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق، اولین جنگ در طول تاریخ ایران محسوب می شود که حتی یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم در حالی که تمامی کشورهای غربی و حتی عربی علیه ما بسیج شده بودند و صدام را پشتیبانی می کردند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :