معاون امور جوانان ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن ، رییس اداره جوانان استان از کانون های جوانان  این شهرستان  بازدید و در نشستی صمیمانه با اعضای این کانون ها گفت و گو کردند وی .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛ محمدرضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری ، در دیدار با جوانان اظهار کرد: فعالیت‌های داوطلبانه اعضای جوان هلال احمر  در قالب کانون‌های جوانان مایه مباهات این جمعیت است و امیدواریم تا در آینده‌ای نزدیک بتوانیم با بهبود فرآیندها و تامین اعتبارات موردنیاز، به جایگاه مطلوب و مورد انتظار فعالیت‌های حوزه جوانان در هلال احمر استان برسیم.

عرب در ادامه گفت: فعالیت‌های داوطلبانه اعضای جوان در قالب کانون‌های  جوانان مایه مباهات است و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به جایگاه مطلوب و مورد انتظار در این زمینه برسیم..

معاون امور جوانان استان گفت: جوانان مستعد می بایست با پیگیری های مستمر اهداف کانونی را به انجام برسانند و با نوآوری و ارائه ایده‌های خلاقانه با همدلی و همچنین مشارکت جوانان خوش ذوق  در فعالیت‌های بشردوستانه بتوانند موثر عمل نمایند.

عرب ضمن تقدیر از  فعالیت های موثر کانون‌های جوانان شهر های فرادنبه و گندمان در اجرای برنامه های بشردوستانه و عام المنفعه  خواستار همبستگی در بین جوانان شد.

سعید عباسیان ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بروجن در این نشست عنوان کرد: کانون های جوانان بازوی مشورتی و موتور تحرک دهنده فعالیت ها و جمع اوری ایده ها و تحقق بخشیدن آنها در اهداف جمعیت هلال احمر و شعبه ها هستند .

در این جلسه در موردجذب و سازماندهی، ثبت سامانه اعضاء، تقویم سالانه فعالیت های کانون ها؛انعکاس گزارشات فعالیتها،  تجهیز خانه های هلال،پیگیری سرویس های ایاب و ذهاب برای برنامه های اردویی و…گفتگو و موارد مطرح شده در این جلسه توسط مسئولین جمعیت  و شورای شهر و شهرداری مصوب شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :