مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه ، معاونین ، امدادگران ، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری روز پنج شنبه بیست و دوم فروردین به مناسبت روز “پاسدار” با سرهنگ مرادی جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) ، دیدار و حمایت و همبستگی جمعیت هلال احمر استان از سپاه را اعلام داشتند.
سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت : رسالت جمعیت هلال احمر تسکین آلام و تکریم شخصیت انسانهاست و یکی از شاخص ترین فعالیتهای جمعیت هلال احمر امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی می باشد .
مرتضوی در ادامه گفت : امروز یکی از بالاتربن افتخارات ما تکریم شخصیت بزرگوارانی است که با خون و جان خود امنیت و آسایش را به کشور بزرگ ایران به ارمغان آورده است ، نیرویی که تمام دنیا به حقانیت آن پی برده اند و این عمل شنیع و دیوانه وار را محکوم کرده اند.
مرتضوی افزود : در این ایام که اعیاد بزرگ شعبانیه روز پاسدار و جانباز می باشد بر خود لازم و واجب دانستیم که با حضور خود در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) از این عزیزان اعلام حمایت کنیم تا دنیا بداند بین آحاد مردم و سپاه رابطه تنگاتنگی وجود دارد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گفت : در قرآن کریم به کرات آمده است که اگر خواستیم خودمان را بشناسیم باید ابتدا دشمن خود را شناسایی کنیم .
جعفری در ادامه افزود : اینکه سردمداران استعمار جهانی نیروی مردمی و بزرگ سپاه را تروریست می نامد نشانه حقانیت این نهاد انقلابی می باشد چرا که روحیه انقلابی این عزیزان در طول ۴ دهه پس از پیروزی از انقلاب در مبارزه با گروه های تروریستی در جهارن اسلام می باشد که خود عامل انسجام ، وحدت و همدلی مردم ، دولتمردان و سپاه شده است .
در ادامه این دیدار سرهنگ پاسدار مهران مرادی جانشین فرماندهی تیپ حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهار محال و بختیاری با تبریک ایام و اعیاد شعبانیه گفت : ایام نوروز روزهای بسیار سخت و پرکاری برای امدادگران جمعیت هلال احمر بوده است چه از نظر سلامت مسافرین و چه از نظر امدادرسانی در حوادث ناشی از بارشهای اخیر که از نزدیک فعالیت این عزیزان را دیده ایم که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد .
مرادی در ادامه خاطرنشان کرد : الطاف اللهی در هر زمان و مکانی شامل حال ملت و کشور بزرگ ایران می شود که یکی از این الطاف بزرگ خداوند حرکت نابخردانه و دیوان وار دولتمردان احمق آمریکا بود که عامل همبستگی و نزدیکی ملت بزرگ ایران ، دولتمردان و ادارات مختلف با نیروی سپاه گردید .
مرادی یاد آور شد : این همه حمایت، لطف و بزرگی ملت عزیز ایران ،مجموعه بزرگ جمعیت هلال احمر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث می شود که وظیه ما بیشتر از قبل شود چرا که خود را بیشتر خادم ملت و مردم بزرگ ایران می دانیم و این عمل بسیار ارزنده و بزرگوارانه شما عزیزان حقانیت این نیروی مخلص مردم را ثابت می کند .
این دیدار همزمان با ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار و همچنین قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی آمریکا شد برگزار شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :