دیدار پرسنل و امدادگران جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با نماینده ولی فقیه در استان
به مناسبت هفته هلال احمر مدیر عامل ، معاونین ، امدادگران ، جوانان و داوطلبان استان چهار محال و بختیاری روز دوشنبه هفدهم اردیبهشت ماه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : در این دیدار سید احمد مرتضوی مدیر عامل ضمن تبریک به مناسبت ایام شعبانیه و هفته هلال و همچنین ارائه گزارش عملکرد این جمعیت در سال ۹۶ گفت : ایام شعبانیه بهترین فرصت برای شناخت فضیلت این ماه است و همچنین تقارن با هفته هلال احمر می باشد که باید این تقارن را به فال نیک گرفت .
مرتضوی در ادامه گفت : یکی از اهداف جمعیت هلال احمر تسکین آلام بشری است که باید با تمام توان خود بع آن جامه عمل بپوشانیم و از دغدغه های مردم در این مورد بکاهیم و با تکریم شخصیت انسانها آن را برآورده کنیم.
مرتضوی گفت : سال ۱۳۹۶ سال بسیار پرحادثه ای بود که با همت امدادگران و نجاتگران و همچنین پرسنل موفق به انجام آنها شدیم .
امدادرسانی درحادثه زلزله کرمانشاه ، سقوط هواپیمادر قله دنا ، سقوط هواپیمای ترک تنها بخش کوچکی از این عملیاتها بود .
در ادامه حجت السلام و المسلمین نکونام نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد با تبریک ایام شعبانیه و هفته هلال احمر گفت : هلال احمر عرصه خدمت رسانی بدون منت است و کسی که که در این نهاد مشغول خدمت رسانی است نزد خداوند باری تعالی دارای مزد بی حساب است چرا که با امدادرسانی به دیگر انسانها خدمت خدایی می کنند .
نکونام درادامه گفت : در دین مبین اسلام به کرامت انسانها بسیار اشاره شده است و همین کار را هلال احمر انجام می دهد که نشاناه خوبی از اجرای موازین اسلامی به خلق خدا را نشان می دهد .
نکونام افزود : هلال احمر یک مجموعه ارزشمندی است که دارای اهداف یسیار زیبا و پسندیده می باشد که از منظر اسلام باید به آن نگاه کرد . در مکتب ناب اسلام این است که باید کارها با موازین یکی باشد و دارای ارزش باشد و این ماندگاری در نیروهای جمعیت هلال احمر به خوبی دیده می شود و حضور خیلی خوب و موفق هلال احمر بهترین نمود آن است .
در پایان نماز ظهر و عصر به امامت حجت السلام و المسلمین نکونام برگزار شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :