مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با اشاره به اجرای طرح شوق رویش در استان بیان کرد: این طرح هر ساله در روزهای گرم تابستان و در راستا غنی سازی اوقات فراغت جوانان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری ؛ سید احمد مرتضوی فرد ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اجرای طرح شوق رویش در استان بیان کرد: این طرح هر ساله طی ایام تابستان و در راستا غنی سازی اوقات فراغت جوانان اجرایی می شود.

 مرتضوی در ادامه گفت : در این طرح برنامه هایی اعم از برنامه‌هاي آموزشي ، برنامه­ های بشردوستانه ، برنامه‌هاي فرهنگي و اجتماعي و برنامه‌هاي مذهبي و  مناسبتي ، آموزش امداد و کمک­های اولیه به صورت رایگان به جامعه هدف که همان جوانان است ارائه می‌شود.

مرتضوی از شرکت ۲۱۶۹۹ نفرجوان در۲۲ پایگاه در سطح استان در طرح شوق تابستان سال جاری خبر داد و افزود: با توجه به آسیب‌های اجتماعی موجود در سطح جامعه، برنامه مشخصی برای اوقات فراغت این نوجوانان و جوانان اجرایی شد

وی برگزاری اردویی ویژه کانون های دانشجویی، روستایی، جوانان، طلاب و دانش آموزان را از دیگر برنامه های اجرا شده در تابستان عنوان کرد و افزود: برگزاری کارگاه های آسیب های اجتماعی و اجرای طرح پیمان پیرامون مبارزه با مواد مخدر از دیگر برنامه های اوقات فراغت سال جاری بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به برگزاری ۱۱ کاروان نیکوکاری و اعزام به مناطق نیازمند و کمتر برخوردار در سال جاری بیان کرد: سیصد بسته لوازم تحریر و کمک های اولیه در قالب این کاروان ها ، در مناطق محروم استان توزیع شد.

وی با اشاره به دیگر فعالیت های آموزشی جمعیت هلال احمر استان طی ایام تابستان بیان کرد: آموزش کمک های اولیه در قالب هفتمین المپیاد آماده به شش هزار و ۸۲۸ دانش آموز ارائه شد.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :