مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت ماه به مناسبت هفته هلال احمر ضمن حضور در جمعیت هلال احمر استان این ایام را به مدیر عامل و پرسنل جمعیت هلال احمر تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ، سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ، در این دیدار ضمن تبریک مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق در خدمت رسانی هرچه بیشتر به خانواده های محرومین و اقشار نیازمند جامعه، اظهار داشت: مدل کار کمیته امداد و هلال احمر به عنوان دستگاه های امداد رسان بر اساس احیاء غیرت دینی در توانمندان ،برای یاری رساندن به محرومان و نیازمندان است.
وی همچنین تصریح کرد: بخشی از اساس حرکت امدادرسانی در کمیته امداد و جمعیت هلال احمر استفاده از منابع مردمی است که با انگیزه الهی و با استفاده از توان خیرین و سایر مردم ،در اختیار اقشار آسیب پذیر جامعه قرار می گیرد.
مرتضوی رویکرد جمعیت هلال احمر را افزایش دانش و توان مردم در مقابله با حوادث غیر مترقبه و آگاه سازی آنان در چگونگی امداد رسانی به آسیب دیدگان دانست و افزود: به همین دلیل ، گسترش فعالیت های آموزشی در هلال احمر در دستور کار جدی قرار گرفته است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ه) از دستگاه های موثر و تاثیر گذار در جامعه است؛ بر ضرورت تعامل و تفاهم بیشتر میان جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام (ره)تاکید کرد.
ملکپور مدیر کل کمیته امداد امام (ره) با تبریک فرا رسیدن هفته هلال احمر و روز جهانی صلیب سرخ؛ جمعیت هلال احمر را نهادی خدمت رسان در جامعه دانست و اظهار کرد: جمعیت هلال احمر و کمیته امداد می توانند به عنوان دستگاه های همکار با استفاده از توان توانمندان ، حلقه اتصال و رسیدگی و دلجویی از نیازمندان را پیگیری و برای تحقق این مهم تلاش کنند.
وی در پایان با قدردانی از خدمات و تلاش های صورت گرفته در ارائه کلیه خدمات عام المنفعه جمعیت هلال احمر به اقشار آسیب پذیر گفت: ایجاد روحیه اعتماد به نفس ، با رویکرد استقلال اقتصادی و کمک به ایجاد مشاغل خانگی و توانمند سازی هر چه بیشتر خانواده های نیازمند در دستور کار کمیته امداد امام (ره) می باشد که در این راستا آمادگی هرگونه همکاری با دستگاه های ذیربط را داریم.
در ادامه رییس و پرسنل کلینیک امام علی (ع) شهرکرد با حضور خود در جمعیت هلال احمر استان ایام هفته هلال را به مدیر عامل و کارکنان جمعیت هلال احمر تبریک گفت .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :