سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در برنامه زنده تلویزیونی (همین امشب مهتاب) از شبکه سراسرس سلامت حضور پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در برنامه زنده تلویزیونی (همین امشب مهتاب) از شبکه سراسرس سلامت حضور پیدا کرد.
مرتضوی در این برنامه تلویزیونی گفت : یکی از اقدامات خیلی خوب و خیری که انجام داده اند کمک چه به صورت نقدی و چه غیر نقدی به مردم سیل زده کشور بوده است.
مقدم مجری برنامه همین امشب مهتاب گفت جمعیت هلال احمر استاتن چهار محال وبختیاری از چه زمانی درگیر بارشهای اخیر شده است ؟
مرتضوی گفت : در استان چهار محال و بختیاری از ابتدای آغاز طرح نوروزی جمعیت هلال احمر درگیر خدمات رسانی به مسافرین نوروزی بود که با اعلام آغاز بارشها و اخطاریه مبنی بر در خطر قرار داشتن استان طی بارشها جمعیت هلال احمر استان در آمادع باش کامل قرار گرفت.
مرتضوی خاطر نشان کرد : با آغاز بارشها با دستور اقبال عباسی استاندار جلسه مدیریت بحران برگزار شد و تصمیمات بسیار خوبی گرفته شد و دستور مستقیم ایشان مبنی بر عدم خروج مدیران از استان واستقرار در محل اداره خود و آماده باش کامل باشند.
مرتضوی با اشاره به حضور در مناطق سیل زده گفت : با دستور مستقیم استاندار جمعیت هلال احمر ومدیریت بحران استان به بخش بازفت شهرستان کوهرنگ اعزام و به مدت یک هفته در این مناطق حضور داشتند و کمکهای بسیار خوبی نیز به مردم این مناطق شد.
مرتضوی در پاسخ به میزان کمک وامدادرسانی به مردم حادثه دیده در طول بارشها گفت : جمعیت هلال احمر در وقوع بارشها و بوجود آمدن سیل موفق به تخلیه واسکان بیش از ۷۰۰ خانواد شد و همچنین به ۱۰۰۹۹ نفر امدادرسانی کرد که این تنها به خاطر حضور پررنگ امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان بود.
مرتضوی پاسخ به این سوال که آیا هنوز نیاز به جمع آوری کمک های مردمی هستید ، گفت : با توجه به حجم بارشای اخیر و نیاز مبرم مردم حادثه دیده مناطق تحت تاثیر سیل ، همچنان نیاز به اقلام اساسی وجود دارد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :