به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعضای جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری در کلیه شعب ، گلزار مطهر شهداء را غبارروبی و عطرافشانی کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، اعضای ، جوانان، امدادگر، داوطلب و پرسنل چهارمحال و بختیاری با حضور در گلزار شهداء و اجرای برنامه های مذهبی یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند.
سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری دوشادوش اعضای جمعیت هلال احمر استان در آیین غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شدای شهر ورنجان از توابع شهرستان بن گفت : چهل سال از اقتدار و رافرازی انقلاب می گذرد که این افتخار مرهون خون شهدای والا مقام این دیار است .
فداکاری و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، اعضای جوانان ، امدادگر و داوطلب دوشادوش پرسنل این جمعیت با حضور در محل امامزاده محمدصالح (ع) ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهداء ادای احترام کرده اند و با آرمان های این عزیزان تجدید میثاق کردند و قبور مطهر آنان را با گل و گلاب عطرافشانی کردند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :