با حضور سرپرستان ۱۱استان کشورنشست توجیهی اردوی منطقه ای نشاط و امید ۹۸ در بخش خواهران سازمان جوانان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ محمدرضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به اعضا و سرپرستان استان ها گفت: از اعتماد ریاست محترم سازمان جوانان به خاطر واگذاری مسئولیت برگزاری اردوهای نشاط و امید به صورت منطقه ای کمال تشکر را دارم و استان چهارمحال و بختیاری با پشتوانه جوانان فرهیخته و فعال خود یکی از بیادماندنی ترین اردوها ی سازمان را برگزار خواهد کرد.
محمدرضا عرب ادامه داد: با توجه به تغییر رویکرد سازمان در برگزار ی این دوره از اردو ها که یک رویکرد کاملا آموزشی و تفریحی است. استان ها برای شرکت درکلاس های آموزشی و حضور در مکان های تفریحی به چهارگروه نشاط، امید، مهرورزی، و دوستی تقسیم بندی شده اند و در برنامه ها حضور پیدا خواهند کرد.
وی تصریح کرد :مدیریت کانون ها، تسهیلگری، کمک های اولیه روانشناختی، ارزش سازی خدمات داوطلبانه از جمله برنامه های آموزشی در نظر گرفته شد از سمت سازمان برای اعضا می باشد. بازدیدها و برنامه های فرهنگی و مسابقات جانبی در کنار این دوره از اردوها نیز طراحی شده است.
در ادامه نشست، سرپرستان به بیان دیدگاه ها و برنامه های ابتکاری در نظر گرفته شده ازسمت اعضای هر استان برای اجرا در اردو پرداختند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :