نشست مشترک اعضای شورای مرکزی مجامع استانی دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان باحضور مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه در جمعیت استان ، معوان امور جوانان ، رییس اداره حراست ، معاون آموزش و پژوهش و اعضا ی کانونها سه شنبه هشتم خردادماه در شهرکرد برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، محمدرضا عرب معوان امور جوانان جمعیت هلال احمر استا ن گفت : هدف از انتخابات مجامع چه در سطح استان و چهدر سطح ملی توسعه مشارکتهای جوانان در ایجاد سرنوشت خود می باشد و اطاق فکری برای انجام فعالیت های خود می باشند .که یک حالت دوسویه دارد و عامل پیشرفت اعتماد به نفس میباشد .
سید احمد مرتضوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در این باره گفت : جوانان در جمعیت هلال احمر از جمله اعضای بی ریا و خاص جمعیت هلال احمر هستند که بی مزد و مواجب و در برنامه های عام المنفعه و بشر دوستانه حرف اول را میزنند .
مرتضوی گفت : تصمیم گیری و تصمیم سازی از مهمترین اهداف حضور اعضا در انتخابات مجامع می باشد وجوانان ما که در مرحله کشوری انتخابات شرکت خواهند کرد باید به گونه ای عمل کنند که بتوانند نماینده و یک کرسی بذست بیاورند .
حجت السلام والمسلمین جعفری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در جمع اعضای کانونهای استانی گفت : جوانی زمانی است که انسان می تواند بیشترین اندوخته را برای آخرت خود جمع آوری کند چرا که دیگر در سنین پیری این مهم بر آورده نخواهد شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :