نشست مشترک مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و معوان امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با مدیر و اعضای شورای اجرایی کانون طلاب امامیه شهرکرد سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان : نشست مشترک مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با مدیر و اعضای شورای اجرایی کانون طلاب امامیه شهرکرد سه شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین علی کبر جعفری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان در این دیدار به ضرورت های تشکیل حضور طلاب در فعالیتهای جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت : جمعیت هلال احمر بویژه سازمان جوانان یکی ا نقاط حساس و بسیار مهم می باشد که کانون طلاب می تواند در این راستا جمعیت هلال احم را همراهی کند .
در ادامه محمد رضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با تشریح اهداف کانونها بر اساس اساسنامه و حضور پررنگ اعضای کانون طلاب در فعالیتهای اخیر سازمان بویژه امدادرسانی به حادثه دیدگان ناشی از سیل اخیر پرداخت.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فاطمی مدیر حوزه علمیه امامیه برادران استان گفت : خدمات متنوع جمعیت هلال احمر و اهمیت این خدمات این روزها بسیار پررنگ شده است .
فاطمی در ادامه بیان کرد : حوزه علمیه آماده هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر می باشد. و برگزاری دوره های آموزشی برای طلاب لازم است که جمعیت هلال احمر استان در این مورد با حوزه علمیه همکاری نماید .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :