هفتمین مرحله مسابقات مرحله استانی المپیاد آماده در استان چهارمحال و بختیاری با حضور ۲۸۰ دانش آموز دختر و پسر به مدت ۲ روز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، محمد رضا عرب با اشاره به برگزاری هفتمین مرحله مسابقات استانی المپیاد آماده در استان بیان داشت : این دوره از مسابقات در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ خرداد ماه در شهرستان بن در استان چهار محال و بختیاری برگزار گردید .
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه مسابقات المپیاد آماده در دو گروه دختران و پسران در گرداب بن واقع در شهرستان بن برگزار می‌شود گفت: قریب به ۲۸۰ نفر از دانش آموز چهارمحالی در این دوره از مسابقات در رشته‌های آزمون کتبی، پناهگیری و خروج ایمن، ارزیابی و احیا قلبی و ریوی، پانسمان و بانداژ، آتل بندی و شکستگی، حمل مصدوم، اسکان و چادر زنی و اطفای حریق با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
عرب در ادامه گفت : طرح ملی دادرس به منظور افزایش روحیه کار جمعی و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان عضو کانون دانش آموزی هلال احمر و همچنین رشد و شکوفایی استعدادهای علمی و امدادی این اعضا برنامه ریزی و به طور سالیانه برگزار می‌شود که استقبال خوبی نیز از آن صورت می‌گیرد.
دردوه از مسابقات که با حضور ۱۰ تیم ۱۴ نفره از سراسر استان برگزار گردید در اولین روز از برگزاری مسابقات در رده خواهران تیم های فارسان ، ناحیه ۲ شهرکرد و کیار به مقامهای اول تا سوم است پیدا کردند و تیم لردگان به عنوان تیم برتر بشر دوستی انتخاب شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :