همایش بزرگ تجلیل از داوطلبان ، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری برگزار شد
به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجرهمایش بزرگ تحت تجلیل از داوطلبان ، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمراستان چهار محال و بختیاری با حضور مرتضی مرادی پور معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان ، سیامک سلیمانی معاون استانداری ، مدیر عامل ، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ، معاونین و ۳۰۰ نفر تز داوطلبان ،جوانان و امدادگران چهارشنبه هجدهم بهمن ماه در شهرکرد برگزار شد .
به گزارش خبرنگار جمعیت هلال احمر استان ، ابتدا در این مراسم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در سخنانی با تجلیل از تلاش خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:داوطلبان سرمایه های گرانقدر جمعیت هلال احمر هستند که خدمات خود را بدون هیچگونه چشمداشتی به همنوعان ارائه می دهند. . .
سید احمد مرتضوی افزود : در سالی که در حال سپری کردن آن می باشیم خیرین هلال احمر استان با اهداء زمین باارزش ریالی یسیار بالابه این جمعیت اهدا بزرگی خود را به اثبات رساندند همانگونه که تا کنون این بزرگ منشی را به رخ جهانیان کشانده اند.
وی اظهارداشت: دراجرای طرح های داواطلبانه در بخش های بهداشتی ، درمانی و امدادی،اعزام کاروانهای سلامت و نیکوکاری از دیگر خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر استان طی سال گذشته است که افراد زیادی از نیازمندان از آن بهره مند شدند.
وی بیان داشت: بخش دیگری از خدمات در حوزه امداد و نجات و جوانان که با اعزام نجاتگران و امدادگران و تیم سحر به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بود که این عزیزان با حضور خود موفق به امداد رسانیهای خوبی در این بخش شدند .
در ادامه این مراسم سیامک سلیمانی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در سخنانی با تجلیل از خدمات و تلاشهای ارزنده جمعیت هلال احمر گفت :مرحوم دفتری ،هر جا که حادثه و رخداد طبیعی و غیر طبیعی پیش می آید انسان ناخود آگاه به یاد هلال احمر می افتد .
وی در ادامه با تجلیل از خدمات داوطلبان،جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر که در سخت ترین شرایط به مردم ارائه می شود تصریح کرد:هلال احمری ها امنیت و مهربانی را به همنوعان ارائه می دهند.که این جای تقدیر و تشکر فراوان دارد .
در ادامه مرتضی مردای پور معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان با بیان اینکه جمعیت هلال احمراستان چهار محال و بختیاری با توجه به کوهستانی بودن و نداشتن بسیاری امکانات می تواند یکی از برترینهای کشور باشد گفت : استان چهار محال و بختیاری باو جود اینکه از استانهای کمتر برخوردار است یکی از استانهای پیشرو در امور خیر خواهانه و داوطلبی است که هر زمان نام این استان برده می شود ناخود آگاه به یاد مردم بزرگوار این استان می افتیم که با وجود مشکلات مادی خود همیشه در کار خیر دست دارند. .
درپایان این مراسم از خانواده اولین امدادگرشهید مدافع حرم مهندس احمد قاسمی کرانی و۷۶ نفر از داوطلبان ، امدادگران و جاونان برتر جمعیت هلال احمر استانچهار محال و بختیاری با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :