با حضور مهندس محمدی نسب ، فرمانداران ، مدیر عامل ، معاونین و اعضا ، همزمان با ششمین روز از هفته دولت و دهه ولایت ، ۲طرح جمعیت هلال احمر در استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری ، در مراسمی با حضورمهندس محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور، امدادسرای شهرکرد در یکهزار متر مربع و امدادسرای کوهرنگ در یکهزار و ۸۰۰ مترمربع زیربنا به بهره برداری رسید.
در ابتدای ورورد مهندس محمدی نسب به استان چهار محال و بختیاری ضمن بازدید از پایگاه امداد هوایی استان گفت : روند انجام کار در این پایگاه خوب بوده است و با امید به خداوند در دهه فجر امسال این پایگاه به بهره برداری خواهد رسید .
در ادامه این مراسم دبیرکل جمعیت هلال احمر و هیات همراه با حضور در گلزار شهدای شهرکرد و بر مزار شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان، ضمن اهدای گل و قرائت فاتحه با آرمانهای این شهدای بزرگوار تجدید میثاق کردند .
مرتضوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: برای اجرای این طرح ها سی میلیارد ریال از اعتبارات جمعیت هلال احمر هزینه شده است.
مرتضوی در ادامه گفت : دومین پایگاه خیری جمعیت هلال احمر استان که توسط یکی از خیرین شهر هفشجان به این جمعیت واگذار شده بود نیز در این روز کلنگ زنی خواهد شد .
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور هم در مراسم بهره برداری از امدادسرای شهرکرد گفت: این مکانها با دو کاربرد رفاهی برای امدادگران جمعیت و همچنین اسکان برای امدادگران استان های دیگر در مواقع ضروری ساخته شده است که فقدان آن در استان چهارمحال و بختیاری محسوس بود.
محمود محمدی نسب با اشاره به تجهیز و تأمین انبارهای این جمعیت به اقلام ضروری، گفت: اگرچه با زلزله کرمانشاه بخشی از تجهیزات کم شده بود، اما با اعتبار خوب دولت در پایان سال۹۶ هم اکنون آماده کمک رسانی در صورت وقوع حوادث غیرمترقبه هستیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :