در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پرسنل ، امدادگران ،جوانان و داوطلب جمعیت هلال احمر استان چهار محال و بختیاری با استفاده از ۲۴ دستگاه خودروی امدادی به پوشش امدادی مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرهای استان پرداختند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ، سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به حضور نیروهای امدادی جمعیت هلال احمراستان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: پوشش امدادی این مراسم در استان توسط امدادگر و نجاتگر هلال احمر استان و با پشتیبانی ۲۴ دستگاه خودروی امدادی و عملیاتی انجام شد.
مرتضوی افزود : در مسیر راهپیمایی چادرهای اسکان ویژه سالمندان، ویزیت رایگان و انجام تست قند و فشار خون نیز در طول مسیر برگزاری مراسم راهپیمایی به هموطنان ارائه خدمت شد.
مرتضوی در ادامه گفت : مراکز خدمات فوریت‌های درمانی این جمعیت نیز با حضور پزشکان داوطلب در میدانهای شهرهای استان، خدما ت خود را به هموطنان ارائه کردند.
مرتضوی همچنین با اشاره به نیازهای لازم مردم استان زلزله زده کرمنشاه تصریح کرد: صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی هموطنان برای تهیه وارسال اقلام موردنیاز به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه نیز در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن مستقر شدند.
لازم به ذکر است در این راهپیمایی پرشکوه حمل پرچم ۱۰۰ متری جمهوری اسلامی ایران توسط امدادگران و نجاتگران استان انجام شد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :